هزینه عمل ماموپلاستی

هزینه ماموپلاستی یکی از سؤالات پرتکرار بهجویان عزیز از مشاورین ما بود. بنابراین لازم دانستیم به‌صورت کامل این موضوع را توضیح دهیم. هزینه عمل ماموپلاستی به عوامل متعددی مثل: محل جراحی، مهارت جراح و تیم جراحی و … بستگی دارد که در ادامه به‌طور کامل این مسئله را برای شما شرح می‌دهیم.

در برخی از موارد شاهد رشد بیش از حد بافت سینه هستیم که این امر موجب آزردگی و تضعیف زیبایی ظاهری پستان می‌شود. بزرگی سینه در بانوان اغلب با مشکلاتی از جمله درد در ناحیه گردن و کتف همراه است و منجر به ایجاد درد‌های مزمن در این افراد می‌شود.

جراحی کوچک کردن سینه بانوان برای افرادی کاربرد دارد که هدف آن، کاهش حجم بافت سینه و بهبود وضعیت ظاهری آن‌هاست.

قیمت عمل ماموپلاستی کاهشی 1
قیمت عمل ماموپلاستی کاهشی 2

بیشتر ببینید: عکس عمل ماموپلاستی

هزینه ماموپلاستی شامل چه مواردی می‌شود؟

هزینه جراحی ماموپلاستی کاهشی بستگی به حجم سینه و محل انتخاب شده برای جراحی (مرکز جراحی محدود، بیمارستان دولتی و یا بیمارستان خصوصی) دارد.

به طور میانگین هزینه جراحی ماموپلاستی کاهشی در مجموعه الوجراح برای سال ۱۴۰2 حدود 45-55 میلیون تومان است. این قیمت شامل دستمزد جراح، هزینه اتاق عمل، تیم متخصص بیهوشی و مواد مصرفی در طول جراحیست. عمل کوچک کردن سینه بانوان به غیر از قیمت گفته شده در بالا، هزینه جانبی زیادی ندارد. هزینه جانبی این عمل شامل سوتین ماموپلاستی، هزینه آزمایش‌های قبل از جراحی و داروهای مصرفی است.

به این نکته دقت کنید که جراحی کاهش حجم سینه خانم‌‌ها هم مانند سایر جراحی‌ها بازه قیمتی مشخصی در سطح کشور ندارد و جراح‌های مختلف قیمت‌های متفاوتی را اعلام می‌کنند. ولی رنج نرمال این جراحی برای سال ۱۴۰2 با تکنیک‌های متفاوت و رعایت اصول قیمت‌گذاری، حدود 45-55 میلیون تومان است.

هزینه ماموپلاستی قیمت
هزینه جراح و تیم جراحی 25 میلیون
هزینه کلینیک(اتاق عمل و تیم بیهوشی) 25-30 میلیون
هزینه گِن بعد از عمل 2-3 میلیون
هزینه دارو های مصرفی متغیر است
جمع هزینه 45-55 میلیون

باید دقت داشت که انتخاب جراح با تجربه و متخصص نقش به سزایی در کیفیت نهایی جراحی و رضایت بهجو دارد. چرا که انتخاب جراح نادرست می تواند برای فرد متقاضی مشکلات متعددی به همراه داشته باشد. تمامی افرادی که در انتخاب جراح خود دقت نمی‌کنند نهایتاً کارشان به جراحی ترمیمی و هزینه‌های دو سه برابری کشیده می‌شود. پس بنابراین بهتر است با انتخاب جراح حاذق هزینه‌های جراحی ماموپلاستی خود را به حداقل برسانید.

این عمل در مجموعه الو جراح توسط دکتر فرید مرادیان فوق جراحی سینه و سرطان، متخصص آنکوپلاستی پستان انجام می‌شود.

به طور کلی اگر سینه‌های بزرگ و افتاده‌ای دارید با انجام جراحی ماموپلاستی یا همان عمل کوچک کردن سینه، سینه‌هایی خوش فرم و جذابی را به خود و پارتنر خود هدیه دهید.

جمع بندی

هزینه ماموپلاستی را در این مقاله بطور کامل و با جزئیات شرح دادیم. بنابراین پیشنهاد ما این است که علاوه بر هزینه جراحی، مبلغ 1-3 ملیون جهت انجام آزمایش های لازم، داروها و خرید گِن بعد از جراحی در نظر بگیرید. در رابطه با هزینه عمل ماموپلاستی اگر سوالی داشتید، می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر از مشاورین ما بپرسید.

برای دریافت مشاوره غیر‌حضوری با ما در ارتباط باشید!