هزینه عمل زیبایی گوش در تهران

هزینه عمل جراحی زیبایی گوش برجسته در تهران

در این مقاله به هزینه عمل زیبایی گوش یا همان هزینه عمل اتوپلاستی در مجموعه جراحی زیبایی الو جراح به‌صورت دقیق و شفاف خواهیم پرداخت. جراحی زیبایی گوش نیز جز خدمات مجموعه الو جراح است که با تکنیک منحصر به مجموعه و به‌صورت تضمینی و دائمی انجام می‌شود و هیچ‌گونه بازگشتی ندارد. بنابراین لازم دانستیم در این مقاله هزینه جراحی اتوپلاستی را برای شما شرح دهیم.

همان‌طور که می‌دانید یکی از موارد بدشکلی‌های گوش، برجستگی آن است که به‌راحتی با انجام جراحی اتوپلاستی، اصلاح می‌شود. زیبایی گوش‌ها مشخصاً به لاله‌ی گوش برمی‌گردد و وظیفه اصلی گوش‌ها شنوایی و حفظ تعادل است.

اتوپلاستی الو جراح قبل از عمل
اتوپلاستی الو جراح بعد از عمل

هزینه جراحی زیبایی گوش برای کودکان و بزرگسالان

هزینه جراحی اتوپلاستی گوش یا همان گوش برجسته در سال ۱۴۰۱، 15 میلیون تومان است. قیمت در نظر گرفته‌شده مخصوص افراد بالای 10 سال و به‌صورت یکجا است؛ این مبلغ شامل دستمزد جراح و گروه جراحی، لوازم مصرفی، پک اتاق عمل است و به‌صورت هزینه نهایی خدمت شما اعلام می‌شود.

هزینه عمل زیبایی گوش یا اتوپلاستی برای کودکان 6 الی 10 سال حدود 22 میلیون تومان است. این هزینه شامل هزینه اتاق عمل، تیم بی‌هوشی، دستمزد جراح و گروه جراحی و پک جراحی است.

علاوه بر مهارت و تجربه جراح که در قیمت این جراحی مؤثر است؛ کلینیک جراحی، لوکیشن و تجهیزات آن و کیفیت اقلام مصرفی نیز در برآورد هزینه جراحی گوش برجسته تأثیر بسزایی دارد.

هزینه جراحی گوش برجسته
هزینه عمل زیبایی گوش

شایان‌ذکر است هزینه عمل اتوپلاستی در مراکز مختلف متفاوت است. یعنی شما به قیمت‌های بالاتر یا پایین‌تر از این قیمت اعلامی ما بر خواهید خورد. اما اولویت ما در مجموعه الو جراح این است که خدماتی درخور هم‌وطنان عزیزمان با هزینه‌ای معقول ارائه دهیم.

آیا هزینه جراحی اتوپلاستی را بیمه متقبل می شود؟

جراحی اتوپلاستی متأسفانه به جهت اینکه جز جراحی‌های زیبایی محسوب مشمول بیمه نمی‌شود.

راهنمایی: حتماً برای انجام جراحی زیبایی گوش و انتخاب درست جراح و کلینیک معتبر، در روز ویزیت یا از طریق مشاوران آنلاین مجموعه درخواست نمونه کار جراحی بکنید.

مجموعه الو جراح با انجام حداقل سه جراحی در طول هفته و انجام مطالعات دقیق و تحقیقات لازم، روحیات عزیزان متقاضی جراحی زیبایی گوش را به‌طور کامل بررسی نموده و در این زمینه جز مجموعه‌های پیشگام با بروزترین تکنیک‌های جراحی روز دنیاست.

توصیه: لازم به ذکر است که انجام این جراحی در افراد بالای ۶ سال بلامانع هست و زیر ۶ سال به‌هیچ‌عنوان توصیه نمی‌شود.
مدت‌زمان جراحی: مدت‌زمان جراحی اتوپلاستی حدوداً یک ساعت است و شخص بلافاصله بعد از جراحی مرخص می‌شود. نکته قابل‌توجه این است که جراحی زیبایی گوش برای بزرگ‌سالان بدون بیهوشی و بابی حسی موضعی و خواب مصنوعی هم قابل انجام است.

برای دریافت مشاوره غیر‌حضوری با ما در ارتباط باشید!

روش جراحی: در این جراحی پزشک جراح با ایجاد برش‌هایی در قسمت پشت گوش (حدفاصل جمجمه و لاله) اقدام به برداشتن پوست پشت گوش و لایه‌های زیرین آن می‌کند. با آزادسازی بافت پشت گوش به قسمت داخلی غضروف گوش دسترسی پیدا می‌کند و با فیکسیشن های مخصوص، لاله‌ی گوش را به سر نزدیک می‌کند و در آخر پوست را نیز بخیه می‌کند.

نکته مهم: ایمن‌ترین جراحی زیبایی گوش فقط و فقط جراحی اتوپلاستی هست. هرچند عده‌ای از پزشکان جراحی‌هایی نظیر کوچک کردن لاله گوش، کوچک کردن نرمه گوش، تیز کردن قسمت بالایی گوش را انجام می‌دهند. توجه کنید که هیچ‌کدام از این جراحی‌ها اثبات علمی ندارند و ممکن است مخاطراتی هم همراه داشته باشد.

پشتیبانی بعد جراحی: مراقبت‌های بعد از جراحی اتوپلاستی بسیار آسان است و تمامی موارد را مشاورین ما در اختیار شما قرار خواهند داد. بهجویان بعد از جراحی دردهای شدیدی ندارند و مصرف مسکن‌های تجویزشده به‌راحتی این دردها قابل تسکین است.

برای اطلاع دقیق از هزینه جراحی گوش برجسته کافی است با فاصله از نمای رو به رو نیم رخ برای ما عکس ارسال کنید. با افتخار در خدمت شما هستیم.

در پایان مجدداً خدمت شما عرض می‌کنیم هزینه عمل زیبایی گوش که اعلام کردیم تقریباً قیمت نهایی است و شامل هیچ هزینه جانبی دیگری نمی‌شود. از مشاوره قبل از جراحی گرفته تا بهبودی کامل شما بعد از مشاورین متخصص جراحی ما در کنار شما خواهند بود. مطمئن باشید از هزینه جراحی اتوپلاستی در مجموعه الو جراح راضی و خرسند خواهید بود.

امیدواریم با انتخاب یک مرکز معتبر و جراح حاذق بهترین نتیجه جراحی برای شما رقم بخورد.

برای دریافت مشاوره غیر‌حضوری با ما در ارتباط باشید!