دکتر فرید مرادیان

فوق تخصص جراحی

دکتر مرادیان با کسب رتبه ۱۶ کنکور سراسری موفق به ورود به رشته پزشکی عمومی در دانشگاه شیراز شدند و مدرک دکتری عمومی از این دانشگاه دریافت کردند. بعد از دریافت مدرک عمومی خود، با کسب رتبه ۲ در آزمون ورودی تخصص تحصیلات خود را در زمینه جراحی عمومی در دانشگاه شیراز با موفقیت گذراندند. همچنین ایشان مدرک فوق تخصص خود را در زمینه جراحی سرطان از دانشگاه شهید بهشتی دریافت کرده‌اند.

دکتر مرادیان هم‌اکنون از اساتید دانشگاه شهید بهشتی و عضو هیئت‌علمی این دانشگاه هستند و در طول دوره تدریس خود، پزشکان و جراحان زبده بسیاری را پرورش داده‌اند.

تجربه ۱۴ ساله ایشان در حوزه جراحی و درمان سرطان، باعث ایجاد دید درمانی قوی در ایشان شده است، شناخت دقیق ساختار و آناتومی محل جراحی، آشنایی با انواع روش‌های مؤثر و بروز جراحی و مطالعه مستمر در حوزه جراحی و پزشکی، به همراه این تجربه ۱۴ سال باعث به وجود آمدن این دید درمانی و بینش قوی شده است. این دید درمانی قوی در کنار دید زیبایی‌شناختی ایشان، پشتوانه محکمی برای دستیابی به نتایج عالی در جراحی و کیفیت بالای جراحی‌های ایشان شده است.

دکتر فرید مرادیان، یکی از جراحان توانمند کشور که در حوزه تخصصی جراحی سرطان جز زبده‌ترین و ماهر‌ترین جراحان کشور هستند.

گالری جراحی‌های دکتر فرید مرادیان

در این بخش می‌توانید تصاویر نتایج جراحی‌های انجام شده توسط دکتر مرادیان را مشاهده کنید. برای مشاهده تصاویر هر جراحی بر روی آن کلیک کنید.

نظرات بهجویان دکتر فرید مرادیان

در این بخش می‌توانید، نظرات برخی از بهجویانی که توسط دکتر مرادیان عمل شده‌اند را مشاهده کنید.

گواهینامه ها و مدارک دکتر فرید مرادیان

در این بخش می‌توانید، تصاویر مدارک و گواهینامه‌های تخصصی دکتر مرادیان را مشاهده کنید.

مقالات دکتر فرید مرادیان

سعی کرده‌ایم اطلاعات مفیدی را برای پاسخ دادن به سوالات احتمالی شما، در قالب مقالات زیر جمع‌آوری و ارائه کنیم. در این بخش میتوانید به این مقالات دسترسی داشته باشید.