هزینه عمل لیفت سینه

در این مقاله هزینه عمل لیفت سینه را بصورت دقیق بررسی می‌کنیم. سایز و فرم استاندارد پستان ها تاثیر بسزایی در اعتماد به نفس بانوان دارد. بنابراین افرادی که از افتادگی شدید پستان ها رنج می برند و قصد جراحی لیفت سینه را دارند، اطلاع از جزئیات هزینه، بسیار مهم است.

در ادامه نکات بسیار مهمی از جراحی لیفت سینه آورده‌ایم. مواردی که توصیه می‌کنیم با دقت ادامه مطلب را مطالعه بفرمایید.

همان‌طور که می‌دانید هدف از انجام لیفت سینه، بالا کشیدن سینه و از بین بردن حالت شل و افتاده آن‌ است. این کار با روش‌های مختلفی قابل انجام است.

بهترین روش درمان افتادگی سینه‌ها، جراحی است.

روش دیگری که وجود دارد اما ما به هیچ عنوان توصیه نمی‌کنیم، لیفت سینه با نخ است. چون نتیجه لیفت با نخ بعد از گذشت 18 ماه از بین می‌رود و نیاز به تجدید عمل دارد.

بنابر این ماندگاری این روش کم است.

هزینه عمل لیفت سینه در مجموعه الو جراح در حال حاضر 30-35 میلیون تومان است. این هزینه شامل: اجاره اتاق عمل، لوازم مصرفی عمل، دستمزد جراح، دستمزد دستیاران جراح و تیم بی‌هوشی است.

انجام هم‌زمان عمل لیفت و پروتز سینه یا همان پروتزپکسی

فرم پستان برخی از بانوان به گونه‌ای است که هم‌زمان هم حالت افتاده دارد و هم بیش‌ازحد طبیعی کوچک است.

به‌عنوان مثال وقتی که سایز پستان 75(یا کمتر) و با حالت آویزان و افتاده است.

اگر دچار این دو مشکل به‌صورت هم‌زمان هستید، توصیه اکید ما جراحی پروتزپکسی است. در غیر اینصورت نتیجه جراحی شما تنها با لیفت سینه رضایت‌بخش نخواهد بود.

با انجام این جراحی، سینه‌ها لیفت شده و با قرار دادن پروتز سینه به حجم دلخواه خود دست پیدا می‌کنید؛ یک تیر و دو نشان!

هزینه عمل پروتزپکسی در مجموعه الو جراح حدود 45 میلیون تومان است. نتیجه عمل شما در این حالت عالی خواهد شد. توجه کنید که این هزینه مربوط به مجموعه الو جراح است.

مجموعه الو جراح با انجام بیش از 2200 جراحی موفق پستان، جز مراکز معتبر جراحی سینه است. رشته استوری های این مرکز را به‌صورت روزانه از پیج اینستاگرام می‌توانید مشاهده کنید.

برای دریافت مشاوره غیر‌حضوری با ما در ارتباط باشید!

هزینه‌های جانبی عمل لیفت سینه چقدر است؟

مراقبت‌های بعد از عمل و کیفیت انجام آن تأثیر مستقیم بر نتیجه نهایی عمل شما دارد. پس باید در رعایت مراقبت‌های بعد از عمل بسیار کوشا باشید.

بعد از انجام عمل، نیاز است از سوتین طبی مخصوص(یا همان گِن) استفاده کنید. تهیه این سوتین حدود 1.500 میلیون تومان برای شما هزینه خواهد داشت.

علاوه بر آن ممکن است، جراح، متناسب با شرایط شما یکسری پوماد نیز تجویز کند که تهیه آن‌ها الزامی است.

عوامل مؤثر بر قیمت جراحی لیفت سینه یا ماستوپکسی

میزان افتادگی سینه

اگر شدت افتادگی سینه بیشتر باشد، پیچیدگی جراحی نیز افزایش می‌یابد. بنابراین ممکن است هزینه جراحی نیز افزایش یابد.

مهارت و تجربه جراح

جراحان حاذق و مشهور نسبت به دیگر همکاران خود معمولاً قیمت بالاتری را برای انجام جراحی درخواست می‌کنند.

محل جراحی

جراحان نمی‌توانند این عمل را در مطب خود انجام دهند و طبق ضوابط موظف هستند عمل لیفت سینه را در مراکز جراحی محدود انجام دهند.

استفاده از خدمات مراکز جراحی محدود هزینه‌بر است و جراح برای هر جراحی حدود 15 تا 18 میلیون تومان به مرکز جراحی پرداخت می‌کند. بخشی از هزینه‌ای که از بهجو دریافت می‌شود، صرف هزینه اتاق عمل می‌شود.

پوشش بیمه در این جراحی

چون لیفت سینه نوعی جراحی زیبایی به‌حساب می‌آید، معمولاً بیمه‌ها هزینه‌های آن را پوشش نمی‌دهند.

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم هزینه عمل لیفت سینه و سایر هزینه های جانبی بصورت کاملا شفاف برای شما عزیزان را بیان کنیم. برای دریافت مشاوره تخصصی کافیست در واتساپ با مشاورین ما در ارتباط باشید.