صفحه اصلی/هزینه عمل لیپوساکشن/هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو

هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو

در این مقاله قیمت لیپوساکشن شکم، پهلوها و پشت کمر را به‌صورت دقیق بررسی می‌کنیم. حس قشنگ ناشی از داشتن اندام خوب باعث شده، افراد زیادی برای آب‌کردن چربی‌های شکم به عمل لیپوساکشن روی بیاورند.

بنابراین، لازم دیدیم به‌صورت کامل به موضوع قیمت این عمل برای بهجویان بپردازیم.

تحقیق در مورد هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو برای تصمیم گرفتن در مورد انجام آن لازم و ضروری است. چرا که گاها مشاهده می‌شود، هزینه‌های بسیار بسیار زیادی بهجویان دریافت می‌شود.

هزینه لیپوساکشن شکم پهلو و پشت و کمر مبلغی بین 30 الی 40 میلیون تومان برای سال 1402 قیمت‌گذاری شده است.

توجه کنید این مبلغ مربوط به مجموعه جراحی الو جراح است. قیمت بالاتر برای انجام این جراحی با هر دستگاه دیگری توجیه اقتصادی ندارد.

این بازه قیمتی 10 میلیون تومانی با توجه به حجم کار بهجو متغیر است. درواقع قیمت نهایی عمل با توجه به حجم چربی شکم و پهلو تعیین می‌شود.

  قیمت
هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو 35-45 ملیون
هزینه لیپوساکشن شکم، پهلو و پشت کمر 45 ملیون
هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو و تزریق چربی به باسن 40-45 ملیون

نکته: منظور از پشت در بانوان، خط سوتیین است. در این حالت برای ساکشن، پوزیشن بهجو عوض می شود.

برای اطلاع دقیق از قیمت عمل کافی است با فاصله مناسب از ناحیه مدنظر عکس گرفته و برای ما در واتساپ ارسال کنید. مشاورین متخصص الو جراح در خدمت شما هستند.

سایر هزینه‌های جانبی لیپوساکشن شکم پهلو

هزینه‌های مربوط به تهیه لوازم مراقبتی بعد از جراحی جز هزینه‌های جانبی این عمل محسوب می‌شود. یکی از این موارد گِن بعد از جراحی است.

گِن تأثیر مستقیم در خارج کردن ترشحات بعد از جراحی، کاهش تورم و کبودی، کیفیت عمل دارد. بنابراین تهیه آن واجب است.

قیمت گن لیپوساکشن شکم پهلو حدود 2.5 میلیون تومان است. البته بسته به کیفیت پارچه و دوخت آن ممکن است مقداری متغیر باشد.

هزینه بعدی مربوط به تهیه پوماد های بعد از جراحی است که در صورت صلاحدید جراح برای شما تجویز می‌شود. مثل پمادهایی که برای جای بخیه یا کم کردن تورم استفاده می‌شوند.

هزینه‌های ورودی کلینیک که مراکز جراحی محدود دریافت می‌کنند نیز جز هزینه جانبی به‌حساب می‌آیند.

بیشتر بدانید: هزینه عمل لیپوساکشن کل بدن چقدر است؟

هزینه عمل لیپوساکشن شکم پهلو شامل چه مواردی می‌شود؟

هزینه‌های اتاق عمل

با توجه به حجم، مدت‌زمان جراحی و البته حساسیت کار، جراحی لیپوساکشن شکم و پهلو و پشت باید با بیهوشی کامل در اتاق عمل مجهز و زیر نظر مستقیم پزشک بیهوشی انجام شود. این خدمات در مراکز جراحی محدود ارائه می‌شوند و جراحان از خدمات این مراکز استفاده می‌کنند.

این خدمات شامل هزینه‌هایی می‌شود. به‌طور میانگین هزینه‌های بیهوشی و اتاق عمل برای جراحی لیپوساکشن شکم و پهلو و پشت برای سال ۱۴۰۲ بین ۱۲ الی۲۰ میلیون تومان است.

پس باید در نظر داشت قیمتی که طی روند مشاوره اعلام می‌شود، با احتساب هزینه اتاق عمل است.

بنابراین زیباجویان باید این نکته را در نظر داشته باشند که به‌طور مثال وقتی هزینه جراحی ۳۰ میلیون تومان اعلام می‌شود، درواقع ۱۲ میلیون تومان از آن، هزینه اتاق عمل است.

هزینه بر اساس حجم ساکشن چربی

مورد بعدی که در هزینه تأثیر دارد، حجم نواحی از بدن فرد است که قرار است چربی‌های آن تخلیه شود.

مثلاً هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو بازه قیمتی مشخصی دارد. ولی هنگامی‌که فیله‌های پشت به جراحی اضافه می‌شود، به علت تغییر پوزیشن حین بیهوشی هزینه جراحی بالاتر می‌رود. (تغییر پوزیشن یعنی تغییر حالت خوابیدن بهجو در حین بیهوشی مثلاً از خوابیدن به روی کمر به خوابیدن به روی شکم)

میزان حجم چربی انباشته‌شده در ناحیه شکم نیز تأثیرگذار است. اگر حجم شکم و پهلو و پشت یک فرد از حد مشخصی بالاتر باشد، قیمت عمل ممکن است تغییر کند.

زمان جراحی

زمان جراحی استاندارد برای لیپوساکشن شکم و پهلو و پشت 2 ساعت است. اگر به هر دلیل زمان جراحی از این مقدار بالاتر رود با توجه به اضافه شدن زمان بیهوشی هزینه کلی بالاتر می‌رود.

هزینه لیپوساکشن شکم با بیمه چقدر می شود؟

چون عمل‌های پیکرتراشی نظیر لیپوساکشن و ابدومینوپلاستی جزو جراحی‌های زیبایی هستند، بیمه هزینه آن‌ها را پوشش نمی‌دهد.

سخن پایانی

در این مقاله هزینه عمل لیپوساشکن شکم پهلو و پشت کمر برای شما آوردیم. توضیح دادیم که این هزینه برای چه مواردی مصرف می‌شود.

مجدداً تأکید می‌کنیم که ممکن است این قیمت در افراد با اندام های مختلف با تغییرات جزئی همراه باشد.