صفحه اصلی/هزینه عمل لیپوماتیک

هزینه عمل لیپوماتیک

در این مقاله هزینه عمل لیپوماتیک را بررسی خواهیم کرد. همانطور که می‎دانید روش لیپوماتیک نسبت به لیپوساکشن آسیب عروقی و عصبی کمتری به نواحی عمل وارد می‌کند. در نتیجه افراد تمایل بیشتری به روش لیپوماتیک دارند.

بنابراین تصمیم گرفتیم بصورت کامل به هزینه لیپوماتیک بپردازیم.

نکته: در دستگاه لیپوماتیک علاوه بر مکش، با ایجاد ارتعاش چربی‌های نواحی مورد نظر تخلیه و در یک مخزن جمع می‌شوند.

عمل لیپوماتیک شامل بازوها، شکم، پهلو ها، پشت کمر و ران(ساق پا) می‌شود. هزینه لیپوماتیک برای هر کدام از این نواحی بدن متفاوت است.

قیمتی که خدمت بهجویان اعلام می‌شود مربوط به سال ۱۴۰۲ در مجموعه الو جراح است. این هزینه ها شامل اجاره اتاق عمل، دستمزد جراح، دستمزد تیم جراحی، تیم بیهوشی و مواد مصرفی است.

مبلغ
لیپوماتیک شکم و پهلو 35-40 ملیون
لیپوماتیک شکم، پهلو و پشت 35-45 ملیون
لیپوماتیک ران و ساق پا 30-35 ملیون
لیپوماتیک غبغب 10 ملیون
لیپوماتیک بازو 20-23 ملیون

هزینه لیپوماتیک کل بدن در سال 1402

طبیعتا برای محاسبه قیمت لیپوماتیک کل بدن بایستی ببینید قصد انجام جراحی برای کدام نواحی از بدن را دارید. مجموع قیمت ها، هزینه نهایی را مشخص می کند.

حدود 40% از مبلغ کل دریافتی از زیباجویان، هزینه اتاق عمل، تیم بیهوشی و لوازم مصرفی می شود. ما در الوجراح از نخ‌های خارجی و بسیار با کیفیت برای عمل‌های خود استفاده می کنیم.

نکته: منظور از پشت در خانم ها، خط سوتین هست که مجبور هستیم برای این ناحیه پوزیشن بیمار را کامل عوض کنیم.

برای دریافت مشاوره غیر‌حضوری با ما در ارتباط باشید!

سایر هزینه های جانبی جراحی لیپوماتیک

یکی از موارد بسیار لازم و ضروری برای مراقبت‌های بعد از عمل، گِن بعد از جراحی است. گِن تاثیر مستقیمی در کیفیت جراحی و خارج شدن ترشحات ناشی از جراحی دارد. ما در مجموعه الو جراح برای راحتی زیباجویان در صورت درخواستشان، می توانیم برایشان گن سفارش دهیم.

هزینه گِن بسته به ناحیه ای که عمل شده و همچنین کیفیت پارچه و دوخت آن، متفاوت است.

موارد احتمالی موثر بر قیمت نهایی لیپوماتیک

زمان جراحی برای یک فرد معمولی با اندام معمولی در لیپوماتیک شکم پهلو، 2 ساعت در نظر گرفته می شود. اما گاهی برخی از بهجویان اندام بسیار درشت یا چربی‌های بسیار سفتی دارند؛ و همین مسئله زمان جراحی را ممکن است زیاد کند.

در این حالت مرکز جراحی بابت هر 0.5 ساعت استفاده بیشتر است از اتاق عمل، هزینه جزئی دریافت می کند (حدودا مبلغ 500 هزار تومان).

سخن پایانی

در این مقاله بصورت مختصر و مفید هزینه عمل لیپوماتیک کل بدن را در مجموعه الو جراح برای شما آوردیم.

مجموعه ما در تهران واقع شده است. برای دریافت مشاوره تخصصی کافیه با فاصله مناسب از ناحیه مورد نظر عکس گرفته و برای ما در واتساپ ارسال کنید.

لازم به ذکر است هزینه سایر موارد مثل قیمت گِن جراحی، هزینه اتاق عمل و ورودی کلینیک را بصورت مجزا برای هر جراحی در مقاله های زیر آورده ایم.