هزینه عمل لیپوماتیک

در این مقاله هزینه عمل لیپوماتیک را بررسی خواهیم کرد. همانطور که می‎دانید روش لیپوماتیک نسبت به لیپوساکشن آسیب عروقی و عصبی کمتری به نواحی عمل وارد می‌کند. در نتیجه افراد تمایل بیشتری به روش لیپوماتیک دارند.
بنابراین تصمیم گرفتیم بصورت کامل به هزینه لیپوماتیک بپردازیم.
نکته: در دستگاه لیپوماتیک علاوه بر مکش، با ایجاد ارتعاش چربی‌های نواحی مورد نظر تخلیه و در یک مخزن جمع می‌شوند.
عمل لیپوماتیک شامل بازوها، شکم، پهلو ها، پشت کمر و ران(ساق پا) می‌شود. هزینه لیپوماتیک برای هر کدام از این نواحی بدن متفاوت است.
قیمتی که خدمت بهجویان اعلام می‌شود مربوط به سال ۱۴۰۳ در مجموعه الو جراح است. این هزینه ها شامل اجاره اتاق عمل، دستمزد جراح، دستمزد تیم جراحی، تیم بیهوشی و مواد مصرفی است.

سایر هزینه های جانبی جراحی لیپوماتیک

یکی از موارد بسیار لازم و ضروری برای مراقبت‌های بعد از عمل، گِن بعد از جراحی است. گِن تاثیر مستقیمی در کیفیت جراحی و خارج شدن ترشحات ناشی از جراحی دارد. ما در مجموعه الو جراح برای راحتی زیباجویان در صورت درخواستشان، می توانیم برایشان گن سفارش دهیم.
هزینه گِن بسته به ناحیه ای که عمل شده و همچنین کیفیت پارچه و دوخت آن، متفاوت است.

۲-۵ ملیون تومان

هزینه لوازم مراقبتی و دارو های بعد جراحی

(تمامی این موارد توسط مجموعه در اختیار شما قرار میگیرد.)

 
 

 

 

موارد احتمالی موثر بر قیمت نهایی لیپوماتیک

زمان جراحی برای یک فرد معمولی با اندام معمولی در لیپوماتیک شکم پهلو، ۲ ساعت در نظر گرفته می شود. اما گاهی برخی از بهجویان اندام بسیار درشت یا چربی‌های بسیار سفتی دارند؛ و همین مسئله زمان جراحی را ممکن است زیاد کند.
در این حالت مرکز جراحی بابت هر ۰.۵ ساعت استفاده بیشتر است از اتاق عمل، هزینه جزئی دریافت می کند (حدودا مبلغ ۵۰۰ هزار تومان).
سخن پایانی
در این مقاله بصورت مختصر و مفید هزینه عمل لیپوماتیک کل بدن را در مجموعه الو جراح برای شما آوردیم.
مجموعه ما در تهران واقع شده است. برای دریافت مشاوره تخصصی کافیه با فاصله مناسب از ناحیه مورد نظر عکس گرفته و برای ما در واتساپ ارسال کنید.
لازم به ذکر است هزینه سایر موارد مثل قیمت گِن جراحی، هزینه اتاق عمل و ورودی کلینیک را بصورت مجزا برای هر جراحی در مقاله های زیر آورده ایم.

پرسش و پاسخ در مورد هزینه لیپوماتیک

به جهت اینکه عمل لیپوماتیک یک عمل زیبایی محسوب می‌شود، متاسفانه بیمه هزینه آن را متقبل نمی‌شود.

این هزینه تغیر هست و هر کلینیک بسته به مقررات و خدماتی که ارائه می‌دهد هزینه ورودی متفاوتی دریافت می‌کند. این هزینه در کلینیک نیاوران که مجموعه الو جراح جراحی‌های خود را در آنجا جراحی می‌کند، یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

هر قسمت از ناحیه‌ای که جراحی می‌شود گن مخصوص به خود را دارد. به عنوان مثال قیمت گن عمل لیپوماتیک غبغب با هزینه گن عمل لیپماتیک شکم پهلو کاملاً متفاوت هست برای اطلاع دقیق از قیمت با ما در ارتباط باشید.

مقالات الوجراح

سعی کرده‌ایم اطلاعات مفیدی را برای پاسخ دادن به سوالات احتمالی شما، در قالب مقالات زیر جمع‌آوری و ارائه کنیم. در این بخش میتوانید به این مقالات دسترسی داشته باشید.

نیاز به راهنمایی دارید؟
سوالات خود را از ما بپرسید:

مشاورین متخصص ما آماده پاسخگویی به شما هستند.