بهترین جراح لیفت شقیقه

فرم ناحیه چشم و ابرو تاثیر بالایی در زیبایی صورت دارد. به همین دلیل بسیاری از بانوان به دنبال انجام جراحی لیفت شقیقه هستند. یکی از اقدامات مهم قبل از انجام جراحی، یافتن بهترین جراح لیفت شقیقه است. برای یافتن پاسخ این سوال، فاکتور‌های زیادی باید مورد بررسی قرار گیرند که در اینجا به بررسی این فاکتور‌ها خواهیم پرداخت.

عزیزانی که قصد انجام جراحی لیفت شقیقه را دارند باید در انتخاب بهترین جراح به فاکتور‌های زیر دقت کنند.

  • کیفیت نتایج جراحی
  • تکنیک مورد استفاده توسط جراح برای انجام عمل
  • میزان ماندگاری جراحی
  • هزینه تمام شده جراحی مد نظر
  • دوران نقاهت و عوارض احتمالی جراحی

در ادامه به صورت موردی به بررسی هر کدام از فاکتور‌های ذکر شده پرداخته‌ایم.

تشخیص بهترین جراح لیفت شقیقه

هدف از انجام عمل لیفت شقیقه، کشیده شدن ناحیه دم ابرو‌ها و گوشه چشم است که اصطلاحا به نام چشم گربه‌ای هم گفته می‌شود. میزان کشیدن و لیفت کردن بافت‌های ناحیه شقیقه در نتیجه نهایی بسیار تاثیر گذار است. اینکه میزان این کشیدگی چقدر باشد و به درستی رعایت شود، بستگی به میزان مهارت و حس زیبایی شناختی دکتر جراح دارد. پس در انتخاب بهترین جراح لیفت شقیقه به نتایج عمل‌های قبلی وی دقت کنید.

در زیر نتیجه تعدادی از عمل‌های انجام شده در مجموعه الو جراح را مشاهده می‌کنید.

جراحی لیفت شقیقه 11
جراحی لیفت شقیقه 00
جراحی-لیفت-شقیقه-44
جراحی-لیفت-شقیقه-88
بهترین جراح لیفت شقیقه تهران
بهترین جراح لیفت شقیقه

تکنیک جراحی

یکی از فاکتورهایی که در تشخیص بهترین جراح لیفت شقیقه مهم است، روش و تکنیک جراحی است. روش‌های مختلفی برای انجام لیفت شقیقه وجود دارد مانند: لیفت با نخ، لیفت با اندوتاین، لیفت با روش جراحی باز و اندوسکوپ.

هر کدام از این روش ها مزیت‌ها و معایب خود را دارند. کلیه لیفت‌های صورت گرفته در مجموعه الو جراح به روش جراحی باز انجام می‌شود. این روش ماندگارترین نتیجه را ایجاد می‌کند و جراح می‌تواند بهترین فرم را برای متقاضی ایجاد کند.

نمونه جراحی‌های انجام شده با این روش را در ادامه مشاهده می‌کنید.

جراح خوب لیفت شقیقه
دکتر خوب لیفت شقیقه

برای دریافت مشاوره غیر‌حضوری با ما در ارتباط باشید!

ماندگاری جراحی

مهم‌ترین دغدغه افرادی که می‌خواهند لیفت شقیقه انجام دهند، میزان ماندگاری آن است.

در بین روش‌های مختلف، لیفت به روش جراحی باز بیشترین ماندگاری را دارد و تا سالیان سال نتیجه آن با شما خواهد بود و نیازی به انجام مجدد ندارد. پس در انتخاب بهترین جراح لیفت شقیقه به روش وی برای انجام لیفت دقت کنید.

هزینه عمل لیفت شقیقه

قیمت جراحی لیفت شقیقه

فاکتور‌های مهمی در قیمت نهایی جراحی تاثیرگذار است. جراحان مختلف با توجه به سابقه و برندی که دارند هزینه متفاوتی را برای جراحی های خود تعیین می‌کنند.

در بین جراحان مختلف، هزینه جراحی لیفت شقیقه با روش جراحی 30 ملیون تومان است.

 

قیمت لیفت شقیقه

دوران نقاهت جراحی

لیفت ناحیه شقیقه به روش جراحی باز، به دلیل سنگین بودن جراحی، نسبت به سایر روش‌ها دوره نقاهت طولانی‌تری داردو ممکن است تا 2 هفته درگیر تورم و کبودی شوید که به مرور بهبود خواهد یافت و نتیجه جراحی خود را نشان خواهد داد.