بهترین جراح گوش برجسته

همان‌طور که می‌دانید برجستگی گوش هنگامی ایجاد می‌شود که گوش‌ها بیش‌ازحد معمول از سر فاصله بگیرند. بهترین و مؤثرترین روش درمان این عارضه، جراحی اصلاح گوش برجسته است. یکی از فاکتور‌های مهم در انتخاب بهترین جراح گوش برجسته بررسی نتیجه جراحی‌های جراح و هزینه عمل گوش برجسته است.

شما عزیزانی که قصد درمان مشکل برجستگی گوش را دارید، برای انتخاب بهترین جراح گوش برجسته و مرکز درمانی، باید به دو نکته دقت کنید.

  1. اولین نکته مهارت و تجربه جراح در جراحی گوش برجسته است. جراحی اتوپلاستی در مجموعه الوجراح توسط دکتر فرید مرادیان انجام می‌شود.
  2. دومین نکته بررسی نتایج جراحی‌های انجام‌شده است. در بررسی‌های خود به چند نکته باید دقت کنید. میزان فاصله گوش از سر بعد از جراحی و ماندگاری نتیجه جراحی، رد بخیه و جای برش جراحی و میزان رضایت متقاضیان قبلی.

برای همین در ادامه، مجموعه‌ای از تصاویر قبل و بعد از جراحی را به همراه توضیحات لازم آماده کرده‌ایم تا بتوانید با خیال راحت‌تری به بررسی نتایج جراحی بپردازید. هرکجا و هر زمان که سؤالی داشتید و یا نیاز به راهنمایی داشتید، می‌توانید با مشاورین ما تماس بگیرید.

بهجو شماره 1 ماندگاری نتیجه جراحی گوش برجسته

با دقت به تصاویر و مقایسه فاصله گوش‌ها از سر با وضعیت آن‌ها قبل از جراحی، متوجه می‌شوید که این فاصله از بین رفته است و گوش‌ها به حالت عادی خود برگشته‌اند. سؤال مهم میزان ماندگاری این حالت است. اگر جراح از تکنیک درستی استفاده کرده باشد و مراقبت‌های بعد از عمل به‌خوبی انجام شود، نتیجه جراحی دائمی است و برگشتی نخواهد داشت.

بهترین جراح گوش برجسته
دکتر خوب برای گوش برجسته
بهترین جراح گوش برجسته کرج کیست
بهترین جراح گوش برجسته مشهد کیست

برای دریافت مشاوره غیر‌حضوری با ما در ارتباط باشید!

بهجو شماره 2 رد بخیه و بهترین جراح گوش برجسته

محل برش جراحی و بخیه‌ها در پشت گوش‌ها زده می‌شود و پشت گوش و موها مخفی خواهد شد. البته این به این معنی نیست که از بخیه‌های ظریف استفاده نشود. بخیه‌های عمل اتوپلاستی به کمک روش‌هایی زده می‌شود که تا حد ممکن اثری از رد برش باقی نماند.

از نمای عقب محل برش قابل‌مشاهده نیست. یکی از مواردی که بهترین جراح گوش برجسته باید رعایت کند، باقی نماندن رد بخیه و متقارن شدن حالت گوش‌ها بعد از جراحی است.

جراحی اتوپلاستی الو جراح 8

بهجو شماره 3عوارض جراحی گوش برجسته

عمل اصلاح گوش برجسته عوارض خاصی ندارد. در چند روز اول وجود کمی درد و احساس تورم عادی است و به‌مرور رفع می‌شود. نتیجه جراحی بلافاصله خود را نشان می‌دهد.

یکی از نکات مهمی که در نتیجه نهایی جراح تاثیرگذار است، مراقبت‌های بعد از عمل است. بنابراین کیفیت و نحوه پشتیبانی تیم جراحی در دوران نقاهت یکی از فاکتور‌های مهم در انتخاب بهترین جراح گوش برجسته است.

مشاوران مجموعه الو جراح تا چندین هفته بعد از عمل شما را همراهی می‌کنند و تمامی مورادی را که باید رعایت کنید به شما آموزش خواهند داد و در صورت بروز هر گونه مشکلی در رفع آن به متقاضیان کمک می‌کنند.

جراحی اتوپلاستی الو جراح 11

بهجو شماره 4 هزینه عمل اتوپلاستی

هزینه عمل گوش برجسته در بین جراحان مختلف متفاوت است. در تعیین قیمت جراحی گوش برجسته باید به چند نکته دقت کرد؛ تجربه و مهارت دکتر، روش جراحی و خدماتی که در کنار جراحی دریافت می‌کنید. هزینه جراحی زیبایی گوش را در مقاله ای بصورت جداگانه برای شما آورده ایم. این قیمت برای جراحی همزمان هر دو گوش دریافت می‌شود.

اصلاح گوش برجسته شیراز
اصلاح گوش برجسته تهران

بهجو شماره 5 نتیجه جراحی اصلاح گوش برجسته

عمل اصلاح گوش برجستهُ عملی سبک به حساب می‌آید و با بیحسی انجام می‌شود. مدت زمان عمل ۴۵ دقیقه است. جراح با ایجاد برشی در پشت گوش‌ها جراحی را آغاز می‌کند و با توجه به نیاز متقاضی تغییرات لازم را ایجاد می‌کند. سپس محل برش به دقت بخیه زده می‌شود.

فاکتوری که در انتخاب بهترین جراح گوش برجسته باید مورد توجه قرار گیرد، حس زیبایی شناختی جراح است تا بتواند تغببرات لازم را به درستی ایجاد کرده و فرم گوش را اصلاح نماید.

نتیجه جراحی اصلاح گوش برجسته در مدت زمان یک هفته بعد از جراحی و یک ماه بعد از آن را در این بخش از تمامی زوایای لازم، می‌توانید مشاهده کنید. (بهترین جراح گوش برجسته)

اصلاح برجستگی گوش
اصلاح برجستگی گوش ۲۲
اصلاح گوش برجسته ۲۲
اصلاح برجستگی گوش۳۳

بهجو شماره 6 جراحی گوش برجسته کودکان

گوش برجسته کودکان 1
گوش برجسته کودکان 3
گوش برجسته کودکان 2

بهجو شماره 7

عمل جراحی زیبایی گوش 1
عمل جراحی زیبایی گوش 2
عمل جراحی زیبایی گوش 3

بهجو شماره 8

هزینه جراحی گوش برجسته
هزینه عمل زیبایی گوش
عمل جراحی زیبایی گوش در تهران سال 1401

بهجو شماره 9

عکس جراحی زیبایی گوش 22
عکس جراحی زیبایی گوش 11

بهجو شماره 10

عکس جراحی زیبایی گوش 33
عکس جراحی زیبایی گوش 44

برای دریافت مشاوره غیر‌حضوری با ما در ارتباط باشید!