بهترین جراح گوش برجسته

همان‌طور که می‌دانید برجستگی گوش هنگامی ایجاد می‌شود که گوش‌ها بیش‌ازحد معمول از سر فاصله بگیرند. بهترین و مؤثرترین روش درمان این عارضه، جراحی اصلاح گوش برجسته است. یکی از فاکتور‌های مهم در انتخاب بهترین جراح گوش برجسته، بررسی نتیجه جراحی‌های جراح و هزینه عمل گوش برجسته است.

شما عزیزانی که قصد درمان مشکل برجستگی گوش را دارید، برای انتخاب بهترین جراح و مرکز درمانی درمان گوش برجسته، باید به دو نکته دقت کنید.

  1. اولین نکته مهارت و تجربه جراح گوش برجسته است. جراحی اتوپلاستی در مجموعه الوجراح توسط دکتر فرید مرادیان انجام می‌شود.
  2. دومین نکته بررسی نتایج جراحی‌های انجام‌شده است. در بررسی‌های خود به چند نکته باید دقت کنید. میزان فاصله گوش از سر بعد از جراحی و ماندگاری نتیجه جراحی، رد بخیه و جای برش جراحی و میزان رضایت متقاضیان قبلی.

برای همین در ادامه، مجموعه‌ای از تصاویر قبل و بعد از جراحی را به همراه توضیحات لازم آماده کرده‌ایم تا بتوانید با خیال راحت‌تری به بررسی نتایج جراحی بپردازید. هرکجا و هر زمان که سؤالی داشتید و یا نیاز به راهنمایی داشتید، می‌توانید با مشاورین ما تماس بگیرید.

کیس شماره 1 ماندگاری نتیجه جراحی گوش برجسته

با دقت به تصاویر و مقایسه فاصله گوش‌ها از سر با وضعیت آن‌ها قبل از جراحی، متوجه می‌شوید که این فاصله از بین رفته است و گوش‌ها به حالت عادی خود برگشته‌اند. سؤال مهم میزان ماندگاری این حالت است. اگر جراح از تکنیک درستی استفاده کرده باشد و مراقبت‌های بعد از عمل به‌خوبی انجام شود، نتیجه جراحی دائمی است و برگشتی نخواهد داشت.

بهترین جراح گوش برجسته
دکتر خوب برای اتوپلاستی
دکتر خوب برای گوش برجسته
بهترین جراح گوش برجسته تهران کیست
جراحی گوش برجسته خوب در تهران
بهترین دکتر گوش برجسته
بهترین جراح گوش برجسته ایران
بهترین جراح گوش برجسته کرج کیست
بهترین جراح گوش برجسته مشهد کیست
بهترین جراح گوش برجسته شیراز کیست

برای دریافت مشاوره غیر‌حضوری با ما در ارتباط باشید!

واتس آپ
تماس تلفنی

کیس شماره 2 رد بخیه و بهترین جراح گوش برجسته

محل برش جراحی و بخیه‌ها در پشت گوش‌ها زده می‌شود و پشت گوش و موها مخفی خواهد شد. البته این به این معنی نیست که از بخیه‌های ظریف استفاده نشود. بخیه‌های عمل اتوپلاستی به کمک روش‌هایی زده می‌شود که تا حد ممکن اثری از رد برش باقی نماند.

از نمای عقب می‌توانید ببینید که محل برش قابل‌مشاهده نیست. یکی از مواردی که بهترین جراح گوش برجسته باید رعایت کند، باقی نماندن رد بخیه و متفارن شدن حالت گوش‌ها بعد از جراحی است.

هزینه عمل گوش برجسته
قیمت عمل گوش برجسته
هزینه عمل گوش برجسته ایران
هزینه عمل گوش برجسته تهران
قیمت جراحی گوش برجسته
قیمت جراحی اتوپلاستی

کیس شماره 3عوارض جراحی گوش برجسته

عمل اصلاح گوش برجسته عوارض خاصی ندارد. در چند روز اول وجود کمی درد و احساس تورم عادی است و به‌مرور رفع می‌شود. نتیجه جراحی بلافاصله خود را نشان می‌دهد.

جراحی زیبایی گوش
بهترین جراح اتوپلاستی شیراز
بهترین جراح اتوپلاستی تهران
بهترین جراح اتوپلاستی مشهد
بهترین جراح اتوپلاستی
جراحی زیبایی گوش رو به رو

کیس شماره 4 هزینه عمل گوش برجسته

هزینه عمل گوش برجسته در بین جراحان مختلف متفاوت است. در تعیین قیمت جراحی گوش برجسته باید به چند نکته دقت کرد؛ تجربه و مهارت دکتر، روش جراحی و خدماتی که در کنار جراحی دریافت می‌کنید. هزینه عمل گوش برجسته در مجموعه الو جراح، بین 8 تا 10 میلیون تومان است. این قیمت برای جراحی همزمان هر دو گوش دریافت می‌شود.

اصلاح گوش برجسته شیراز
اصلاح گوش برجسته تهران

کیس شماره 5 نتیجه جراحی اصلاح گوش برجسته

نتیجه جراحی اصلاح گوش برجسته در مدت زمان یک هفته بعد از جراحی و یک ماه بعد از آن را در این بخش از تمامی زوایای لازم، >می‌توانید مشاهده کنید.

اصلاح برجستگی گوش
اصلاح برجستگی گوش ۷۷
اصلاح برجستگی گوش ۷۷
اصلاح برجستگی گوش ۲۲
اصلاح گوش برجسته ۲۲
اصلاح برجستگی گوش۳۳
اصلاح برجستگی گوش ۴۴
اصلاح برجستگی گوش ۵۵
اصلاح برجستگی گوش ۶۶

برای دریافت مشاوره غیر‌حضوری با ما در ارتباط باشید!

واتس آپ
تماس تلفنی