صفحه اصلی/جراحی زیبایی/ژنیکوماستی/هزینه عمل ژنیکوماستی
هزینه عمل ژنیکوماستی
GYNECOMASTIA ALOJARRAH

هزینه عمل ژنیکوماستی

تکنیک های متفاوت و پیچیده عمل ژنیکوماستی برای استیج های 1،2،3،4 باعث شده، هزینه عمل ژنیکوماستی نیز متفاوت باشد که برای روشنگری این مسئله تصمیم گرفتیم در این مقاله هزینه عمل کوچک کردن سینه مردان با بیهوشی کامل در اتاق عمل را بطور مفصل برای شما تهیه کنیم.

هزینه ژنیکوماستی دارای تقسیم‌بندی‌های مشخصی است. که در جدول زیر بصورت مختصر آورده شده است. (این قیمت ها مربوط به هزینه عمل ژنیکوماستی در سال 1402 است).

توجه: مجموعه الو جراح با انجام بیش از 2000 جراحی ژنیکوماستی، متخصص‎‌‌‎‌ترین مجموعه کشور در این زمینه است. رشته استوری‌های جراحی ژنیکوماستی بصورت روزانه در پیج اینستاگرام الوجراح منتشر می‌‌شوند.

ژنیکوماستی اینستاگرام الوجراح

لیست قیمت جراحی ژنیکوماستی سینه آقایان را در جدول زیر برای شما آورده‌ایم و در ادامه مطلب هرکدام از آن‌ها را به‌طور مفصل شرح داده‌ایم که علت تفاوت قیمت‌ها چیست. تنها موردی که در این جدول آورده نشده مربوط به قیمت جراحی‌هایی ترمیمی ژنیکوماستی است؛ یعنی افرادی که قبلاً در جای دیگری جراحی شدن ولی به دلیل اینکه عمل آن‌ها رضایت‌بخش نبوده، مجبور به جراحی مجدد هستند. این افراد برای اطلاع از قیمت جراحی حتماً باید به‌صورت حضوری ویزیت شوند.

بیشتر بدانید: تجربه عمل ژنیکوماستی در الو جراح

  قیمت عمل ژنیکوماستی
استیج 1 30 ملیون
استیج 2 32 ملیون

استیج 3

32-34 ملیون
استیج 4 40 ملیون
استیج 4 شدید

45-50 ملیون

هزینه عمل جراحی ژنیکوماستی استیج ۱

در این مرحله فقط نوک سینه ها متورم می‌شود و ما شاهد تجمع چربی اطراف سینه نیستیم. عمدتاً ژنیکوماستی‌های استیج 1 نیازی به اقدام جراحی ندارند. این استیج در سنین زیر ۱۸ سال با انجام آزمایشات هورمونی و مصرف داروهای مرتبط ممکن است رفع شود. این داروها توسط پزشک فوق تخصص غدد و متابولیسم تجویز می‌شود.

اگر به هر دلیل شخص درگیر با استیج 1 ژنیکوماستی تصمیم به جراحی داشته باشد، جراح موظف است که این عمل را انجام دهد.

هزینه جراحی ژنیکوماستی استیج ۱ در مجموعه الوجراح در سال ۱۴۰2 با توجه به تمامی هزینه‌های جانبی (شامل هزینه‌های مرکز جراحی بیهوشی و وسایل مصرفی) 30 میلیون تومان است که این هزینه شامل موارد زیر است:

  • هزینه خارج‌سازی توده سینه به روش جراحی
  • هزینه لیپوساکشن ژنیکوماستی بصورت سطحی
  • هزینه لیفت سینه از ناحیه برش
هزینه عمل ژنیکوماستی استیج 2

هزینه ی عمل جراحی ژنیکوماستی استیج 2

در این استیج علاوه بر برجستگی نوک سینه، مقداری چربی نیز در اطراف سینه وجود دارد. در این مرحله از ژنیکوماستی، افتادگی چندانی در ناحیه اطراف سینه دیده نمی‌شود.

توجه: جراحی در این استیج جنبه درمانی ندارد و صرفاً به منظور زیبایی انجام می‌شود.

نرخ مصوب هزینه جراحی ژنیکوماستی در استیج 2، 32 میلیون تومان است. در برخی از موارد هزینه های کمتری در مراکز دیگر برای ژنیکوماستی در نظر گرفته می‌شود. باید توجه داشته باشید که در اغلب موارد این مراکز صرفاً ساکشن چربی‌های اطراف سینه را انجام می‌دهند و به همین دلیل هزینه‌های کمتری از بهجویان ژنیکوماستی دریافت می‌شود.

البته نباید پایین بودن هزینه را بی دلیل دانست، چرا که لیپوماتیک ژنیکوماستی هیچگاه به تنهایی روش مناسب و موثری برای درمان ژنیکوماستی نبوده و نیست. چون در این روش به علت باقی ماندن توده سینه شاهد بازگشت دوباره چربی‌های اطراف سینه هستیم.

‏شایان‌ذکر است هزینه عمل ژنیکوماستی در مجموعه الو جراح شامل حق‌الزحمه جراح، گروه جراحی و هزینه کلینیک است و به‌صورت جداگانه محاسبه نمی‌شود اما مسئولیت تأمین سایر موارد جانبی مانند:تهیه گن، کرم‌ها و داروهای ترمیم‌کننده و … به عهده بهجو است.

هزینه عمل ژنیکوماستی 3

هزینه درمان ژنیکوماستی استیج 3

‏در این مرحله علاوه بر توده سینه و تجمع چربی نسبتاً زیاد اطراف سینه (از خط پایینی استخوان کلاویکل تا خط imf)، شاهد افتادگی های نسبی در سینه هستیم.

در این استیج از ژنیکوماستی، علاوه بر انجام موارد ذکر شده در استیج دو، بخیه‌هایی جهت فیکس قسمت‌های بالای عضله سینه زده می شود. در این حالت علاوه بر حفظ وضعیت مطلوب ظاهری سینه، پوست لیفت شده و شخص دچار افتادگی های ثانویه در سینه نمی‌شود.

هزینه ژنیکوماستی استیج ۳ با توجه به مواردی که صورت می‌پذیرد، بین 33 تا 34 میلیون تومان است.

توجه: ژنیکوماستی استیج ۳، کاملا جنبه درمانی دارد.

آیا هزینه ی عمل جراحی ژنیکوماستی مشمول بیمه های درمان یا تکمیلی می‌شود؟

‏در پاسخ به این سوال باید اعلام کنیم که قیمت جراحی ژنیکوماستی را هیچ کدام از بیمه‌های عادی (پایه درمان)، متقبل نمی‌شوند ولی در سال‌های اخیر شاهد همکاری‌های نسبی برخی از بیمه‌های تکمیلی(تا سقف 30 میلیون) برای جراحی ژنیکوماستی بوده‌ایم.

هزینه عمل ژنیکوماستی شدید

استیج 4 ژنیکوماستی هزینه جراحی

‏افراد در این مرحله غالباً سینه‌های بزرگ با حجم‌های بالا دارند که اجزای تشکیل دهنده این حجم بالا شامل:

  • ‏بافت فیبروگلندولار با حجم بالا
  • ‏چربی انباشته شده اطراف سینه همراه با افتادگی‌های شدید که سینه‌ها فرم زنانه به خود می‌گیرند.

‏این مرحله علاوه بر ساکشن چربی سینه و خارج سازی بافت توده سینه نیازمند بازسازی وسیع سینه است. با توجه به میزان افتادگی؛ نحوه بازسازی، قرینه سازی و لیفتینگ سینه بصورت تخصصی انجام می‌شود.

‏افتادگی‌های متوسط تا شدید با استفاده از برش‌هایی که در ناحیه آگزیلاری (زیر بغل) دو طرف ایجاد می‌شود، لیفت می‌شوند.

‏ این برش‌ها معمولاً در چین زیر بغل ایجاد می شوند و بعد از بهبودی کامل خط بخیه، به خوبی در ناحیه زیر بغل پنهان می‌شود.

‏ هزینه عمل ژنیکوماستی در تهران برای استیج ۴ با تکنیک آگزیلاری، 40 میلیون تومان است.

‏ این هزینه با توجه به حجم سینه و قوام پوستی شخص تعیین می‌شود.

توجه: تکنیک برش از ناحیه آگزیلا، تکنیک ابداعی و اختصاصی مجموعه الو جراح به سرپرستی دکتر مرادیان است و برای اولین بار در کشور انجام شده است.

هزینه عمل ژنیکوماستی بسیار شدید

‏اگر افتادگی سینه بسیار شدید باشد، به طوری که لیفت و بازسازی از ناحیه زیر بغل کارساز نباشد، بنا به تشخیص جراح با استفاده از تکنیک فلپ زیر سینه اقدام به جراحی می‌شود.

این تکنیک برای تیم جراحی بسیار پیچیده، حساس و سخت است، چرا که در این روش شاهد بازسازی بسیار وسیع سینه هستیم.

در این روش قسمتی از پوست سینه با برش‌های مخصوص از زیر سینه برداشته می‌شود و نیپل ارولا یا همان نوک سینه توسط جراح در جای جدید قرار می‌گیرد.

قیمت عمل ژنیکوماستی در این روش با توجه به حساسیت و سختی‌هایی که دارد 45-50 میلیون تومان است. مدت زمان این جراحی بین ۴ الی ۵ ساعت است که تقریبا دو برابر یک جراحی معمولی ژنیکوماستی است.

جمع‌بندی:

‏در پایان اگر بخواهیم به طور کلی در رابطه با هزینه عمل زیبایی ژنیکوماستی به یک جمع‌بندی کلی برسیم باید اعلام کنیم که هزینه‌های این جراحی: به روش جراحی، محل برش، تضمین برگشت ناپذیر بودن عمل و کیفیت کار انجام شده بستگی دارد.

‏حتماً قبل از انتخاب خود تحقیقات لازم را انجام داده و تصمیم درستی برای انجام این عمل بگیرید.

ملاک شما برای انتخاب تیم جراحی صرفاً هزینه‌های پایین نباشد چرا که اگر به هر دلیل جراحی شما ناموفق باشد، صدمات جبران ناپذیری به شما وارد می شود و ترمیم سینه به مراتب سخت تر و پر هزینه از یک جراحی معمولی است.

برای اطلاع دقیق از هزینه جراحی خود کافی است با فاصله مناسب از نمای رو به رو و نیم رخ در واتساپ عکس ارسال کنید. با افتخار در خدمت شما هستیم.

سوالات پر تکرار:

هزینه عمل ژنیکوماستی با بیمه چقدره؟

ابتدا شما باید حتما بیمه تکمیلی داشته باشید. پس از انجام جراحی، مدارک لازم را خدمت شما تقدیم می کنیم تا به بیمه‌گذار خود ارائه کنید. برخی از بیمه‌ها تا سقف 30 ملیون تومان را متقبل می شوند.

هزینه عمل ژنیکوماستی در بیمارستان دولتی چقدره؟

برای جراحی‌های زیبایی، سطح خدمات و تجهیزات لازم بیمارستان دولتی بسیار پایین است. همچنین بخاطر راحتی بیمار و تیم جراحی، مراکز مجهز خصوصی را ترجیح می دهیم.

هزینه درمان ژنیکوماستی با لیزر اولترازد چقدره؟

طبق بررسی آخرین گزارشات در حال حاضر درمان ژنیکوماستی با لیزر در هیچ کجای دنیا انجام نمی شود.

برای دریافت مشاوره غیر‌حضوری با ما در ارتباط باشید!