بهترین جراح ژنیکوماستی

دکتـــــــــر فرید مرادیان

یکی از فاکتورهای مهمی که برای تصمیم‌گیری در انتخاب بهترین جراح ژنیکوماستی باید به آن دقت کرد، نتیجه جراحی انجام شده توسط جراح ژنیکوماستی است. در ادامه نتایج عمل کسانی را که توسط دکتر مرادیان در بهترین کلینیک ژنیکوماستی تهران درمان شده‌اند، به همراه توضیحات لازم، قرار داده‌ایم.

بیش از ۳۰۰ جراحی ژنیکو ماستی

۳۰ سال سابقه جراحی

دکترای دانشگاه آکسفورد

درباره فرید مرادیان

دکتر فرید مرادیان متخصص جراحی عمومی و همچنین فوق تخصص جراحی سرطان با بیش از ۱۷ سال تجربه جراحی موفق است. ایشان از جمله جراحان زبردست و ماهر در زمینه تخصصی خود هستند.

لیست بهجو های ژنیکو ماستی دکتر فرید مرادیان

یکی از مهم ترین فاکتور ها در انتخاب بهترین دکتر ژنیکوماستی، بررسی نمونه عمل های موفق آن جراح است. در پایین چند مورد را آورده ایم.

بهجوی شماره ۱ ژنیکوماستی

عکس های قبل و بعد عمل را جدی بگیرید اما تخصص و تجربه دکتر ژنیکوماستی مهم تر است. ما به افرادی که قصد جراحی ژنیکوماستی دارند، پیشنهاد می‌دهیم که یک پزشک با تخصص و تجربه در این زمینه را انتخاب کنند. ما در مجموعه الو جراح تجربه انجام بالغ بر ۳۰۰۰ جراحی موفق را داریم.

بهجو شماره ۲ ژنیکوماستی

به نمونه عمل های جراح دقت کنید اما تعهد ایشان در قبال بهجویان نیز مهم است. به افرادی که قصد جراحی ژنیکوماستی را دارند، توصیه می‌شود که در انتخاب پزشک خود اطمینان حاصل کنند که توانمندی در مدیریت مشکلات و عوارض پس از عمل را دارد.

بارها پیش آمده بهجویانی به ما مراجعه کرده اند که متاسفانه از جراحی قبلی ناراضی بوده اند و متاسفانه جراح هم پاسخگو نبوده است.

بهجو شماره ۳ ژنیکوماستی

نمونه عکس های قبل از جراحی را جدی بگیرید اما بازخورد مثبت بیماران قبلی نیز خیلی مهم است. 

سایر مواردی که در انتخاب بهترین جراح ژنیکوماستی باید به آن دقت نمود:

  • داشتن دید زیبایی شناسی در انجام جراحی.
  • توانایی برقراری ارتباط موثر و فهم عمیق نیازهای بیماران.
  • پایبندی به اصول حرفه‌ای و اخلاق پزشکی
  • ارائه مشاوره کامل و مطمئن‌کننده به بیماران

ویدئوهای تجربه جراحی بهجوها

نظر بهجویانی که در مجموعه الو جراح جراحی کرده اند:

نیکا شاکرمی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از فیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در

حسین رونقی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از فیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در

ثبت نظر جدید

نیاز به راهنمایی دارید؟
سوالات خود را از ما بپرسید:

مشاورین متخصص ما آماده پاسخگویی به شما هستند.