بهترین جراح ژنیکوماستی

یکی از فاکتورهای مهمی که برای تصمیم‌گیری در انتخاب بهترین جراح ژنیکوماستی باید به آن دقت کرد، نتیجه جراحی انجام شده توسط جراح ژنیکوماستی است. در ادامه نتایج عمل کسانی را که توسط دکتر مرادیان در بهترین کلینیک ژنیکوماستی تهران درمان شده‌اند، به همراه توضیحات لازم، قرار داده‌ایم.

عزیزانی که قصد انجام جراحی ژنیکوماستی را دارید، برای انتخاب بهترین جراح ژنیکوماستی و کلینیک تخصصی این عمل، باید به دو نکته دقت کنید. اولین نکته تجربه جراح و تکنیک جراحی است. جراحی ژنیکوماستی در مجموعه الوجراح توسط دکتر فرید مرادیان انجام می‌شود که به دلیل تسلط بالا به آناتومی ناحیه سینه، با مهارت و اطمینان خاطر بالا اقدام به انجام جراحی می‌کنند.

دومین نکته بررسی نتایج جراحی‌های انجام‌شده است. در بررسی‌های خود به چند نکته باید دقت کنید. تخلیه کامل بافت ژنیکوماستی، برش دقیق، لیفت پوست اضافه و باقی نماندن رد بخیه.

برای همین در ادامه، مجموعه‌ای از تصاویر قبل و بعد از جراحی را به همراه توضیحات لازم آماده کرده‌ایم تا بتوانید با خیال راحت‌تری به بررسی نتایج جراحی بپردازید. هرکجا و هر زمان که سؤالی داشتید و یا نیاز به راهنمایی داشتید، می‌توانید با مشاورین ما تماس بگیرید.

بهجو شماره ۱نتیجه جراحی ژنیکوماستی بعد از 9 ماه

در مجموعه تصاویر زیر نتیجه جراحی ژنیکوماستی را بعد از گذشت 9 ماه مشاهده می‌کنید. به رد بخیه، فرم ناحیه سینه و قوام پوست آن ناحیه دقت کنید! انجام ورزش‌های مکمل بعد از انجام عمل به بهبودی فرم سینه‌ها کمک شایانی می‌کند.

عمل زیبایی ژنیکوماستی 3
بهترین جراح ژنیکوماستی تهران الو جراح
بهترین جراح ژنیکوماستی مشهد الو جراح
بهترین جراح ژنیکوماستی 11الو جراح
عمل زیبایی ژنیکوماستی 5 الو جراح
بهترین جراح ژنیکوماستی ایران الو جراح

بهجو شماره ۲ ژنیکوماستی و افتادگی سینه

در برخی از افراد مبتلا به ژنیکوماستی، وزن بافت سینه‌ها به حدی بالا است که باعث می‌شود سینه‌ها حالت افتاده به خود بگیرند و نوک سینه‌ها چرخیده و به سمت پایین متمایل شوند. در چنین مواردی علاوه بر تخلیه بافت شیری و چربی‌های اطراف پوست سینه نیز اصطلاحاً لیفت می‌شود تا افتادگی آن برطرف شود.

عکس‌های این بخش، فردی را نشان می‌دهد که دچار افتادگی سینه نیز هست. در عکس دوم از زاویه نیمرخ، میزان افتادگی را می‌توانید مشاهده کنید.

نتیجه جراحی ژنیکوماستی در بهترین کلینیک ژنیکوماستی تهران
نتیجه عمل ژنیکوماستی بهترین جراح ژنیکوماستی تهران
تصویر جراحی ژنیکوماستی در بهترین مرکز ژنیکوماستی تهران
نتیجه جراحی ژنیکوماستی تهران

بهجو شماره ۳ ژنیکوماستی و مراقبت بعد از جراحی

ترمیم جای زخم و بخیه بستگی به چند عامل دارد؛ مهارت جراح، کیفیت مراقبت‌های بعد از جراحی و قدرت پوست در ترمیم. به همین دلیل دقت در انتخاب یهترین جراح ژنیکوماستی مهم است. بنابراین ممکن است رد بخیه علیرغم مهارت جراح و مراقبت مناسب تا حدودی باقی بماند.

در عکس هفتم از نزدیک می‌توانید محل برش و بخیه را مشاهده کنید. با مقایسه میزان تغییرات سینه فرد می‌توانید به تأثیر و قدرت جراحی ژنیکوماستی در بهبود این عارضه پی ببرید.

بهترین دکتر ژنیکوماستی
بهترین دکتر ژنیکوماستی در ایران
بهترین دکتر ژنیکوماستی کرج
بهترین جراحی ژنیکوماستی کیست نمونه کار
ژنیکوماستی اینستاگرام الوجراح

بهجو شماره ۴بهترین جراح ژنیکوماستی

ژنیکوماستی ۴ گرید دارد که بر اساس حجم بافت‌های سینه و میزان افتادگی آن تقسیم‌بندی می‌شود. گرید ۱ شامل افرادی می‌شود که حجم بافت کمی در سینه‌هایشان دارند و همچنین سینه دچار افتادگی نشده است.

در این بخش عکس مربوط به فردی را مشاهده می‌کنید که میزان بافت کمی دارد. افرادی که حجم سینه مشابهی دارند نیز می‌توانند کاندید این جراحی باشند و از این روش برای درمان ژنیکوماستی استفاده کنند.

قیمت عمل ژنیکوماستی
قیمت عمل ژنیکوماستی مشهد
قیمت عمل جراحی ژنیکوماستی
جراحی ژنیکوماشتی گرید4 04
قیمت عمل جراحی ژنیکوماستی دکتر مزادیان

برای دریافت مشاوره غیر‌حضوری با ما در ارتباط باشید!

بهجو شماره ۵ عوارض ناشی از بزرگی سینه مردان

ژنیکوماستی مشکلات روانی مختلفی برای مبتلایان ایجاد می‌کند، بطوریکه به گفته خود افراد، حتی نمی‌توانند با خیال راحت یک دست لباس جذب بپوشند. این مشکلات خصوصا در افرادی که دچار ژنیکوماستی گرید 4 هستند، بیشتر خود را نشان می‌دهد.

در این بخش عکس‌های فردی را می‌توانید مشاهده کنید که درگیر ژنیکوماستی گرید 4 بودند که خوشبختانه به کمک جراحی ژنیکوماستی با رضایت کامل توانستیم به ایشان در درمان این عارضه کمک کنیم. (بهترین جراح ژنیکوماستی)

قیمت عمل جراحی ژنیکوماستی الو جراحح
هزینه عمل جراحی ژنیکوماستی
هزینه عمل جراحی ژنیکوماستی
هزینه نهایی جراحی ژنیکوماستی
قیمت عمل بزرگی سنه در مردان
هزینه عمل ژنیکوماستی چقدر است

بهجو شماره ۶ ژنیکوماستی گرید 4

حجم بالایی از چربی و بافت فیبروز شده از سینه‌هایشان تخلیه‌شده است. عکس‌هایی که در این بخش مشاهده می‌کنید، مربوط به فردی است که ژنیکوماستی گرید ۴ داشته است. میزان تغییرات حاصل از جراحی را در تصاویر می‌توانید ببینید.

هاله سینه برخی از افراد که درگیر ژنیکوماستی هستند، بیش‌ازحد بزرگ است که نیاز به درمان دارد. اگر به عکس پنجم دقت کنید، مشاهده می‌کنید که سایز نوک سینه یا نیپل‌ها در حین جراحی توسط جراح کاهش پیداکرده است. جراحی ژنیکوماستی مؤثرترین و ماندگارترین درمان بزرگی سینه در آقایان است.

دکتر جراح ژنیکوماستی
هزینه عمل ژنیکوماستی چقدر است
هزینه عمل ژنیکوماستی
متخصص ژنیکوماستی در تهران

بهجو شماره ۷ نتیجه جراحی بعد از 1 ماه

همان‌طور که در عکس‌ها هم قابل‌مشاهده است، حجم بالای چربی و توده در سینه‌ها باعث ایجاد مشکلاتی در این فرد شده بود. عکس یک ماه بعد از جراحی، به‌خوبی تخت شدن سینه در اثر جراحی ژنیکوماستی را نشان می‌دهد. در ادامه متن اعلام رضایت بهجو از جراحی‌اش را نیز می‌توانید مشاهده کنید.

بیشتر بدانیم: ژنیکوماستی چیست؟

مرکز درمان ژنیکوماستی
مجهزترین مرکز درمان ژنیکوماستی
بهترین مرکز درمان ژنیکوماستی
تصاویر جراحی ژنیکوماستی الوجراح
تصاویر جراحی ژنیکوماستی دکتر مرادیان
گالری ژنیکوماسی قبل و بعد از جراححی

بهجو شماره ۸ ژنیکوماستی و انواع بافت موجود در سینه

در حین عمل ژنیکوماستی باید دو نوع بافت متفاوت از سینه تخلیه شود، در غیر این صورت جراحی بدرستی انجام نشده است:

  1. بافت چربی اطراف سینه که به کمک دستگاه لیپوساکشن ساکشن شده و خارج می‌شود.
  2. بافت فیبروز شده که در زیر نوک سینه قرار دارد به کمک ایجاد برش دور هاله سینه تخلیه می‌شود.

بسیاری از جراحان ژنیکوماستی که ادعا می‌کنند بهترین جراح ژنیکوماستی هستند، بافت فیبروز شده را بدرستی تخلیه نمی‌کنند که این باعث بازگشت و فرم نامناسب سینه می‌شود.

در عکس چهارم می‌توانید این بافت فیبروز شده و حجم آن را مشاهده کنید. همچنین روند بهبودی بهجو بعد از جراحی، قابل‌مشاهده است.

بهترین دکتر برای درمان ژنیکوماستی
قیمت لیپوماتیک ژنیکوماستی
بهترین دکتر برای درمان ژنیکوماستی تهران
تخلیه توده بهترین جراح ژنیکوماستی
کوچک کردن سینه مردان
قیمت تخلیه چربی سینه

برای دریافت مشاوره غیر‌حضوری با ما در ارتباط باشید!

بهجو شماره ۹ جراحی ترکیبی: ژنیکوماستی، لیپوساکشن و ابدومینوپلاستی

در این بخش عکس‌های مربوط به فردی را مشاهده می‌کنید که برای درمان بزرگی سینه در مردان و درمان چربی‌های انباشته‌شده در نواحی شکم و پهلوهایشان مراجعه کرده بودند. به کمک انجام هم‌زمان جراحی ژنیکوماستی و لیپوساکشن شکم و پهلو و همچنین جراحی ابدومینوپلاستی، نسبت به درمان ایشان اقدام شد.

همان‌طور که در عکس مشاهده می‌کنید، به کمک جراحی ژنیکوماستی، بافت چربی اطراف سینه و توده فیبروز شده تخلیه شده است. حجم بالای چربی ناحیه شکم و پهلوها، به کمک ساکشن تخلیه‌شده و به کمک ابدومینوپلاستی پوست شل و افتاده شکم که بعد از تخلیه چربی‌ها خود را نشان می‌دهد، برداشته شده است و بهترین فرم ممکن ایجاد شده است.

جراحی ژنیکوماستی عمل سبکی به‌حساب می‌آید و می‌توان این جراحی را در ترکیب با جراحی‌های دیگر انجام داد. در صورت ترکیب کردن چند جراحی باهم دفعات بیهوشی، زمان جراحی و دوران نقاهت کمتر خواهد شد و هزینه آن نیز کمتر از زمانی خواهد بود که جراحی‌ها به‌صورت جدا انجام شود.

ژنیکوماستی لیپوساکشن ابدومینوپلاستی قیمت
ژنیکوماستی لیپوساکشن ابدومینوپلاستی قیمت و هزینه عمل
هزینه لیپوساکشن سینه
فیمت جراحی ترکیبی ژنیکوماستی و لیپوساکشن
خط برخیه ابدومینوپلاستی
بهتریندکتر برای ژنیکوماستی

بهجو شماره ۱۰ هزینه جراحی ژنیکوماستی

هزینه جراحی ژنیکوماستی به عوامل مختلفی بستگی دارد. حدود 4.5 میلیون تومان از قیمت جراحی ژنیکوماستی صرف هزینه‌های اتاق عمل می‌شود. کلیه جراحی‌های ژنیکوماستی باید در مرکز جراحی محدود انجام شود و جراح مجاز به انجام جراحی در مطب نیست.

کیفیت جراحی جراح، سابقه و تجربه وی در هزینه جراحی ژنیکوماستی تاثیر‌گذار است. قیمت‌های پایین در جراحی ژنیکوماستی می‌تواند نشانه تجربه و مهارت پایین تیم جراحی باشد.

در نهایت قیمت جراحی ژنیکوماستی بستگی به حجم سینه‌ها دارد. برای دریافت قیمت دقیق با ارسال عکس به مشاوران مجموعه، ضمن دریافت مشاوره تخصصی رایگان، از قیمت دقیق عمل مطلع شوید.

هزینه و قیمت جراحی ژنیکوماستی
هزینه عمل ژنیکوماستی چقدر است الو جراح
عمل جراحی ژنیکوماستی چقدر است قیمت
هزینه نهایی عمل بزرگی سینه مردان
هزینه ی عمل زیبایی ژنیکوماستی
نتیجه عمل ژنیکوماستی در بهترین کلینیک ژنیکوماستین
جراحی پلاستیک ژنیکوماستی

برای دریافت مشاوره غیر‌حضوری با ما در ارتباط باشید!

بهجو شماره 1۱ ژنیکوماستی در افراد لاغر

این یک باور غلط است که برخی از افراد فکر می‌کنند فقط افراد دارای اضافه‌وزن و چاق به ژنیکوماستی مبتلا می‌شود. همان‌طور که در تصاویر این بخش قابل‌مشاهده است، افراد با وزن متوسط و توده چربی کم نیز می‌توانند درگیر ژنیکوماستی شوند.

در این مجموعه تصاویر روند جراحی و بهبودی فردی را مشاهده می‌کنید که درگیر ژنیکوماستی گرید ۲ بوده‌اند و به کمک جراحی، این عارضه به‌طور کامل و دائمی درمان شد.

دکتر خوب برای ژنیکوماستی
جراح خوب ژنیکوماستی
نتیجه نهایی عمل ژنیکوماستی
یک ماه بعد از جراحی ژنیکوماستی

بهجو شماره 1۲ رد بخیه جراحی

یکی از موضوعات مهم در مورد جراحی که متقاضیان را درگیر خود می‌کند، باقی ماندن رد بخیه بعد از جراحی است. در مورد بخیه‌های جراحی ژنیکوماستی باید به ۳ نکته اشاره کرد:

  • جراح بخیه‌ها را درجایی می‌زند که کمترین دید را داشته باشند.
  • رد بخیه‌های این جراحی به‌مرورزمان و با انجام درست مراقبت‌های بعد از جراحی محو و ناپدید می‌شود.
  • طول برش جراحی متناسب با حجم سینه‌هاست و حجم‌های پایین، برش کوچک‌تری ایجاد می‌شود.

عکس‌های این بخش، مربوط به فردی است که ژنیکوماستی گرید ۲ دارد. روند بهبودی محل برش و بخیه‌ها پس از گذشت تنها یک ماه بعد از جراحی مشهود است.

برای مشاهده گزارش‌های بیشتر از جراحی‌ها می‌توانید به پیج الو جراح در اینستاگرام مراجعه کنید. با توجه به حجم و نتایج جراحی‌های صورت گرفته در این مرکز، می‌توانیم ادعا کنیم جز بهترین کلینیک های ژنیکوماستی در ایران هستیم.

بهترین جراحان ژنیکو
درمان کوچک کردن سینه آقیان 01
متخصص ژنیکوماستی
بهترین جراحی ژیکوماستی
درمان کوچک کردن سینه آقیان 04

برای دریافت مشاوره غیر‌حضوری با ما در ارتباط باشید!

بهجو شماره ۱۳ تاثیر ورزش در درمان ژنیکوماستی

بسیاری از افرادی که درگیر ژنیکوماستی هستند با این موضوع مواجه هستند. ورزش در درمان ژنیکوماستی بی تاثیر نیست اما هرگز نمی‌تواند به عنوان روش درمان اصلی مورد استفاده قرار گیرد مگر در مورادی که حجم بافت سینه بسیار کم باشد (ژنیکوماستی درجه 1).

علت بی تاثیر بودن ورزش در درمان ژنیکوماستی، جنس توده زیر سینه است. این توده که عامل ایجاد ژنیکوماستی است، به گونه‌ای است که با ورزش تجزیه یا اصطلاحا آب نمی‌شود. یکی از فاکتور‌های مهم در انتخاب بهترین جراح ژنیکوماستی، مشاوره و معاینه درست و صادقانه تیم جراحی است.

هزینه جراحی ژنیکوماستی ۱۴۰۰
هزینه جراحی ژنیکوماستی ۱۳۹۹
هزینه جراحی ژنیکوماستی ایران
هزینه جراحی ژنیکوماستی تهران الو جراح
دکتر خوب ژنیکوماستی
دکتر خوب ژنیکوماستی
دکتر خوب ژنیکوماستی تهران