هزینه عمل تخلیه سینه ترنس یا ماستکتومی

در این مقاله به‌طور کامل هزینه عمل ماستکتومی را بررسی خواهیم کرد. هزینه جراحی تخلیه سینه افراد ترنس بستگی دارد به حجم پستان افراد و پیچیدگی‌های عمل که به خاطر دفرمیتی آن است. با مقدمه زیر شما را به ادامه مطلب دعوت می‌کنیم.

ابتدا قصد داریم بصورت مختصر به جراحی تخلیه سینه که یکی از چالش‌برانگیزترین ِجراحی‌ها برای افراد ftm هست صحبت کنیم.

در واقع بزرگ‌ترین چالش برای جراح اینجاست که با کمترین آسیب و برش عمل، این پستان را تبدیل به سینه یک مرد بکند. اگر جراح انتخابی ما در حوزه جراحی ژنیکوماستی حاذق و کار بلد باشد قطعاً جراحی ماستکتومی نیز برای وی کار چندان دشواری نیست.

شایان‌ذکر است اگر پستان فرد ترنس حجم بالایی داشته باشد، جراح برای حذف حجم آن باید ماستکتومی کامل یا دوطرفه انجام دهد نه یک ماستکتومی درمانی. اما تفاوت این دو در چیست؟ در ماستکتومی کامل جراح باید نیپل و آرئولا یا همان نوک پستان را حفظ کند.

اینجاست که مهارت جراح به کار می‌آید. در این روش که همانند جراحی فلپ اینفریور جراحی ژنیکوماستی هست، جراح بعد از تخلیه کامل سینه، نوک آن را به‌جای مشخصی که از قبل نشانه‌گذاری شده است منتقل می‌کند. سپس با ظرافت تمام بخیه‌های زیر سینه و بخیه‌های دور هاله زده می‌شود.

لازم به ذکر است مجموعه الو جراح با انجام بالغ‌بر 2100 جراحی موفق ژنیکوماستی در کشور، بزرگ‌ترین مرکز تخصصی ژنیکوماستی در کشور است. رشته استوری ‌‌‌های این عمل به‌صورت روزانه از پیج اینستاگرام الو جراح منتشر می‌شود.

هزینه جراحی تخلیه سینه با حجم بزرگ

هزینه جراحی تخلیه سینه ترنس ftm برای سال 1402 در مجموعه الو جراح با تکنیک فلپ اینفریور بین 30 الی 35 میلیون تومان است. این تکنیک برای افراد با حجم چربی بسیار بالا استفاده می‌شود.

برخی از متقاضیان عمل ماسکتومی، سایر جراحی‌های مرتبط با تطبیق جنسیت نظیر تخلیه رحم و تخمدان را هم‌زمان با این جراحی انجام می‌دهند. ما عمل جراحی هیسترکتومی یا همان تخلیه رحم را به‌صورت کاملاً تخصصی و با روش لاپاراسکوپی در مجموعه الو جراح انجام می‌دهیم.

هرچند توصیه مجموعه ما به این است که این جراحی با هر حجم و ابعاد بعد از تخلیه رحم و تخمدان باشد تا گیرنده‌های استروژن غیرفعال شود و از حجم کلی سینه کاسته شود.

هزینه تخلیه سینه ترنس
هزینه جراحی ماستکتومی

هزینه جراحی ماستکتومی سینه با حجم کم

در رابطه با حجم‌های پایین دشواری‌های روش فوق وجود ندارد و می‌توان با ایجاد یک برش نیم‌دایره در بالای هاله‌ی همانند روش سوپرا ناک بافت غددی پستان را تخلیه نمود.

هرچند از واژه‌های نظیر تخلیه و برش خارج‌سازی استفاده می‌شود اما واقعیت امر این است که کار پیچیده‌تر از به کار بردن این واژه‌ها هست. به‌عنوان‌مثال بعد از جابجایی نوک سینه اگر خون‌رسانی آن پیش‌بینی نشود ممکن است، نکروز یا همان به‌اصطلاح عامیانه سیاه شود.

هزینه جراحی تخلیه سینه با روش برش بالای هاله برای سال 1401در مجموعه الو جراح بین 22 الی 27 میلیون تومان است و این مبلغ با توجه به حجم آن متغیر است.

آیا هزینه جراحی تخلیه سینه ترنس را بیمه متقبل می‌شود؟

بله خوشبختانه بیمه‌ها همکاری خوبی در این زمینه با عزیزان ts دارند.

قیمت جراحی ماستکتومی که اعلام کردیم، هزینه نهایی است و شامل هزینه اتاق عمل، دستمزد جراح و گروه جراحی، گروه بیهوشی و اقلام مصرفی جراحی است. هزینه جانبی دیگری دریافت نمی شود. تمامی جراحی‌های مجموعه الو جراح در یکی از بهترین کلینیک‌های تهران و با امکانات کامل انجام می‌شود.

لازم به ذکر است که پوشیدن گن به مدت هشت هفته برای هر چه بهتر شدن نتیجه عمل از واجبات بعد از عمل است.

باوری که بین عزیزان ترنس وجود دارد واژه‌ی رهایی یا پروانه شدن است. این افراد به‌قدری از فیزیک بدنی قبل از عمل خود ناراضی هستند که در تمام مدت به دنبال رهایی از وضعیت خود هستند و این امر با آگاهی و تحقیق کافی در انتخاب جراح اتفاق میفتد. پس حتماً در انتخاب جراح خود دقت کنید و صرفاً هزینه ملاک نهایی برای عمل نباشد.

نکته پایانی

در پایان خدمت شما عرض کنیم دانش و مهارت تخصصی جراحی دکتر مرادیان و مجموعه الو جراح در اختیار شما عزیزان است.

16 سال تجربه جراحی‌های بسیار پیچیده و دشوار و لذت خدمت به هم‌وطنان عزیزمان، ما را بر این داشته که با انتخاب روش درست و مطالعات دقیق، بهترین نتیجه جراحی را برای عزیزان ts به‌کارگیریم.

برای اطلاع دقیق از هزینه جراحی ماستکتومی کافیست با فاصله مناسب از سینه خود عکس گرفته و برای ما در واتساپ ارسال کنید. با افتخار در خدمت شما هستیم.