بهترین جراح تخلیه سینه ترنس

یکی از نگرانی هایی که عزیزان ترنسکشوال دارند این است که عمل های مربوط به تغییر جنسیت آنها به درستی سپری شود. در همین راستا نقش جراح سینه ترنس برجسته است.
در این مقاله قصد داریم ویژگی‌های بهترین جراح سینه ترنس را بررسی کنیم.

تجربه بسیار بالا: ما در مجموعه الو جراح تا به امروز(۱7 اسفند ۱۴۰۱) بالغ‌بر ۲۰۰۰ جراحی پستان بانوان و مردان توسط دکتر فرید مرادیان انجام داده‌ایم.
این جراحی‌های مربوط به پستان با انواع مختلف حجم‌ها و افتادگی‌ها بوده است.

تسلط به‌تمامی تکنیک‌ها: جراح عمل ماستکتومی بایستی به‌تمامی تکنیک‌های قابل انجام برای این عمل مسلط باشد.
متناسب با اندازه‌های پستان، از تکنیک متنوعی استفاده می‌شود که جراح عمل ماستکتومی باید به آن‌ها مسلط باشد.

تسلط به آناتومی سینه: بهترین جراح عمل تخلیه سینه به جهت حساسیت ناحیه عمل و همچنین گستردگی آن بایستی اشراف کامل به آناتومی این ناحیه داشته باشد.
در این صورت خطرات احتمالی مثل پارگی احتمالی عضلات جلوگیری گردد.

حداقل‌ترین برش: به جهت حفظ زیبایی پستان، جراح عمل ماستکتومی باید از تکنیکی استفاده کند که حتی‌الامکان حداقل‌ترین برش را به دنبال داشته باشد.

ظرافت بخیه: درصورتی‌که تمامی مراحل قبل از جراحی به‌درستی سپری گردد اما بخیه‌هایی که زده می‌شوند ظرافت بعد عمل دقت لازم را نداشته باشند ظاهر بسیار ناخوشایندی برای پستان ایجاد می‌گردد.

برای دریافت مشاوره غیر‌حضوری با ما در ارتباط باشید!

دکتر فرید مرادیان

دکتر فرید مرادیان

فوق جراحی سینه سرطان - انکوپلاستی پستان

ظرافت بخیه: درصورتی‌که تمامی مراحل قبل از جراحی به‌درستی سپری گردد اما بخیه‌هایی که زده می‌شوند ظرافت بعد عمل دقت لازم را نداشته باشند ظاهر بسیار ناخوشایندی برای پستان ایجاد می‌گردد.

قرینگی نوک پستان: یکی دیگر از نکاتی که جراح زیبایی سینه ts باید مدنظر قرار دهد قرینه بودن نوک پستان‌ها است. بنابراین دکتر محترم بایستی با اندازه‌گیری‌های دقیق نگرانی عزیزان ترنسکشوال کاهش دهد.

تکنیک‌های ابداعی: به جرئت می‌توان گفت تکنیک‌های ابداعی استاندارد و مناسب رضایت بیمار از نقطه قوت بهترین جراح سینه ترنسجندر است.
این نکته نشان از تجربه بالای جراح، اعتمادبه‌نفس بالا و دانش تخصصی وی دارد.

توانایی انجام سایر عمل‌های مرتبط پستان: یکی از نقاط قوت بهترین جراح ماستکتومی باید این باشد که ایشان به‌تمامی جراحی‌های زیبایی سینه مسلط باشد.
دکتر مرادیان علاوه بر انجام جراحی‌های زیبایی پستان، سایر عمل‌های درمانی مانند سرطان پستان را نیز به شکل تخصصی انجام می‌دهند.

شفافیت با بیمار: پزشک متخصص پستان بایستی قبل از عمل، بیمار را از همه عوارض ناشی از جراحی آگاه کند.

در آخر امیدواریم که شما با بررسی موارد بالا بهترین تصمیم را در انتخاب بهترین جراح سینه ترنس داشته باشید.
لازم به ذکر است که در مجموعه الو جراح بعد از عمل‌های جراحی، برای بیماران مشاوره خصوصی در نظر می‌گیریم که در مواقع لازم پاسخگوی تمامی نیازهای آن‌ها خواهد بود.
مشاوره ویزیت‌های حضوری و غیرحضوری زمان‌بندی‌شده توسط کارشناسان زیبایی ما با شما عزیزان هماهنگ خواهد شد.
برای کسب اطلاعات بیشتر در واتس آپ یا به‌صورت تلفنی می‌توانید سؤالات خود را مطرح کنید.